Náš hotel

1090 Kč

Apartmá

1590 Kč

Hotel***Sokolský dům nabízí příjemné ubytování ve 12 stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a 3 moderních apartmánech přímo v historickém centru Domažlic. V 11 pokojích je možnost využití přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu nebo vanu a jsou vybaveny TV, SAT. Po celém hotelu i restauraci je pak možnost připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

V objektu hotelu se nachází hlídané hotelové parkoviště.

Pro malé hosty máme k dispozici dětskou postýlku a rovněž rádi ubytujeme Vaše vychované pejsky a kočičky.

Hlavním cílem hotelu Sokolský dům je maximální spokojenost našich zákazníků. Samozřejmostí je milý a ochotný personál mluvící cizými jazyky.

Také lze v hotelu využít služby směnárny, bez poplatku v měnách CZK a EUR.

Další služby

Přistýlka
Děti do 5 let                                                                Zdarma

400 Kč